Napisał/a dnia 15 kwietnia 2020 w kategorii Inne

Dnia 8 kwietnia odbył się długo przez wszystkich wyczekiwany, live na Instagramie Juli. Całość transmisji trwała 1,5h i miała niezobowiązujący, luźny charakter. Przez cały czas trwania mogliśmy zadawać Juli pytania, na które wokalistka chętnie odpowiadała.

W związku z tym postanowiliśmy zebrać dla Was najciekawsze informacje uzyskane podczas live:

 1. Nowy singiel ze strony Juli jest już gotowy. Aktualnie czeka na zakończenie pandemii, aby móc nakręcić teledysk.
 2. Producentem nowego singla jest osoba, z którą Jula dotychczas nie współpracowała, jednak nie zdradziła, o kogo chodzi.
 3. Tekst nowego singla jest w 100% napisany przez nią.
 4. Na ten moment Jula na spokojnie podchodzi do tworzenia nowych utworów i nie myśli jeszcze o czwartej płycie, żeby nie być pod presją.
 5. Ze względu na panującą sytuację w kraju i na świecie, sezon koncertowy stoi pod znakiem zapytania. Jak wiemy, cały czas obowiązuje zakaz imprez masowych, a ponadto samorządy tracą środki i sponsorów na organizację tego typu imprez. Wiemy natomiast, że koncert w Starachowicach zaplanowany na 30.05., został przełożony na przyszły rok.
 6. Gdyby koncerty odbywały się normalnie, to pierwszy koncert w tym sezonie odbyłby się już w majówkę na termach w Bukowinie Tatrzańskiej.
 7. Jula nadal jest w Warner Music Poland oraz współpracuje z Gorgo Music.
 8. Od jakiegoś czasu wiemy, że Jula podjęła studia na kierunku grafika komputerowa. Podczas live opowiedziała trochę o swoim kierunku,  o tym, dlaczego wybrała akurat taki, a także wspomniała, że jej marzeniem jest to, aby w przyszłości móc zaprojektować okładkę swojej płyty.
 9. Podczas transmisji nie zabrakło także miejsca na wspomnienia. Wokalistka opowiedziała o swoich odczuciach odnośnie udziału w koncercie „Artyści Przeciw Nienawiści”, a także wyraziła chęć do wystąpienia podczas kolejnej edycji.
 10. Ze strony fanów padło również dość ciekawe pytanie, odnośnie tego, czy „Za Każdym Razem” było od samego początku typowane na pierwszy singiel. Jak możemy się domyślić, wybór singla nie zależał bezpośrednio od niej, natomiast dowiedzieliśmy się, że Juli się on z początku nie widział, bo utwór wydawał jej się zbyt smutny. Przy okazji rozmowy o „Za Każdym Razem” wyznała, że nawet kilka lat po premierze, gdy podczas koncertu słyszy pierwsze dźwięki gitary, to całkowicie ściska ją wewnątrz z emocji i łzy napływają jej do oczu.
 11. Na live padło również pytanie o to, z kim Jula chciałaby nagrać duet. Bez zastanowienia odpowiedziała, że taką osobą jest Kasia Kowalska, która od dziecka jest jej idolką i byłaby przeszczęśliwa, gdyby dostała kiedyś taką możliwość.

Jeśli chodzi o nasze odczucia, to uważamy, że atmosfera podczas live była bardzo rodzinna, czuliśmy się, jakbyśmy siedzieli obok Juli i z nią rozmawiali, a ponadto musimy przyznać, że było nam bardzo ciepło na sercu, widząc Julę taką szczęśliwą i uśmiechniętą ;-)

        

 

Skomentuj wpis© OFCJula.pl