Napisał/a dnia 23 sierpnia 2020 w kategorii Strona

I jak co roku, nie wiem od czego zacząć. :-) Może od słowa dziękuję? Dziękuję, że kolejny raz byliście z nami – świętując w ten weekend – ale i przez cały rok, cały ósmy rok. Dziękuję za waszą aktywność w naszej społeczności, że wspólnie tworzymy rodzinę jako fani Juli i wspólnie dokładamy starań, aby ją wspierać, dopingować i cieszymy się z jej sukcesów. Wspólnie przeżywamy każdą chwilę ważną dla Juli, każdą premierę, każdy koncert. Cieszę się, że udało nam się wspólnie stworzyć miejsce dla wszystkich. :-)
Dziękuję Pysi, Zosi, Filipowi i Wojtkowi, że tak dzielnie mnie znoszą i moje wymagania, za każdą pomoc z ich strony. Gdyby nie to, nie udźwignęłabym tego wszystkiego sama. Dziękuję również za przyjaźń, którą wspólnie się obdarowaliśmy. Dziękuję, że dbają o to wszystko, czasem bardziej niż ja. Specjalne podziękowania również ode mnie dla Zosi, która z całej grupy jest ze mną najdłużej, bo już prawie 7 lat – i zawsze była moją prawą ręką, choć chyba wprost jej o tym nie mówiłam. Dziękuję, że choć bywało różnie, nadal jesteś ♥
Podziękowania należą się także naszej kochanej sprawczyni całego tego zamieszania, kochanej Juli, bez której by tego wszystkiego nie było. Poza wspaniałą muzyką, która dla nie jednego zdziałała wiele, złączyłaś ludzi i dałaś im cel do działania. Dzięki Tobie możemy się spotykać całą tą naszą rodzinką i przeżywać cudowne chwile.

A skoro już przetrwaliście te moje wywody, to jeszcze raz podsumujmy wyniki :-)

1. Zabawa w „Podchody” – chodziło o znalezienie docelowo jednej z trzech emotikonek ukrytych na różnych stronach i postach na stronie www.ofcjula.pl. Podaliśmy Wam podpowiedzi, za pomocą których należało odnaleźć informacje na stronie – tam ukryte były kolejne podpowiedzi, które ostatecznie prowadziły do właściwej strony z emotikoną. Celowo nie podaliśmy jaka nagroda kryła się pod jaką grafiką, aby nikt nie skupił się tylko na jednej konkretnej ścieżce :) Zwycięzcę wybieraliśmy według zasady kto pierwszy. Kto pierwszy nadesłał poprawną odpowiedź (a musiał to być bezpośredni link do podstrony lub postu) ten zdobył nagrodę, która przypisana jest do danej emotikony. Następna osoba, która przysłała kilka odpowiedzi – została wybrana następna dostępna nagroda, a więc prezentuje się to następująco:
Zakochany – Autograf Juli – wygrywa Julia Woźniak
Wariat – Opaska z napisem „Będę za Julą” – wygrywa Patrycja Ciepłuch
Serce – Płyta „Milion Słów z autografem” – wygrywa Marcin Bartosz

2. Konkurs na facebook’u, gdzie należało opisać czwartą płytę za pomocą tytułów piosenek z poprzednich płyt. Tutaj płytę „Na krawędzi” z autografem wygrywa Marlena Stankiewicz.

3. Quiz na instagramie, runda I i II
Do wygrania były autografy, które wysyłamy do Marcina (bartosz93_) i Anety (aneta__20)

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o wysłanie nam w prywatnej wiadomości adresów do wysyłki nagród. :)

Poniżej znajdziecie jeszcze zapis z czatu z Julą :-)

Czat z Julą

Opublikowany przez OFC Jula Niedziela, 23 sierpnia 2020

Dziękuję jeszcze raz za kolejny rok razem, oraz za wasze zaangażowanie podczas tego weekendu. :))

Aga z ekipą OFC Jula ♥

Skomentuj wpis© OFCJula.pl