Podsumowania roku stało się już dla naszej strony tradycją. Idąc wzorcem roku 2013 i 2014, specjalnie dla Was podsumuję to, co działo się u Juli w mijającym 2015 roku ;)

1. Tegoroczne podsumowanie zacznie się od lutego, kiedy to Jula powróciła do kraju z USA. 8 lutego, wokalistka pojawiła się na czacie Dzień Dobry TVN, a także opowiedziała o swojej kilkumiesięcznej podróży. Na koniec programu został zaplanowany również występ, jednak ze względu na skrócony czas antenowy, został on przeniesiony na walentynki.

       

2. 14.02. Jula wykonała wraz z Fabiszem ich wspólny singiel ”Będę za Tobą”, który idealnie wpisał się w klimat walentynek! Musimy przyznać, że występ był naprawdę uroczy -> KLIK Pod koniec programu Jula zaśpiewała również wraz z chórem Sound’n’Grace piosenkę ”We found love”.

    

  

3. W 2015 Jula trzykrotnie wzięła udział w Wielkich Testach organizowanych przez TVP. Pierwszy o Ekonomii – 16.02., drugi, w którym uczestniczy zmagali się z zadaniami maturalnymi – 04.05., oraz trzeci na temat Internetu.

      

4. Już w poprzednich latach mogliśmy się przekonać o tym, że Jula bardzo chętnie udziela się charytatywnie, co nie uległo zmianie również w 2015 roku. Na sam początek wspomnimy o Biegu Po Nowe Życie w Wiśle, w którym wokalistka brała udział także w roku poprzednim. Wydarzenie poprzedziła dzień prędzej Gala ”Drugie Życie”.

       

5. W mijającym roku, mogliśmy 3 razy obejrzeć Julę w studiu Pytania na Śniadanie, gdzie pojawiała się na chacie, a także występowała ze swoimi kompozycjami pod koniec trwania programu. Mogliśmy usłyszeć piosenki ”Będę za Tobą”, ”Ucieknijmy” oraz przepiękne ”Szukając Siebie”.

      

5. 19.04. odbyła się emisja programu Petersburski Music Show na TVP Abc, gdzie Jula opowiedziała krótko o swojej karierze oraz wykonała akustyczne ”Za Każdym Razem”.

      

6. Rok ten przyniósł dla fanów bardzo dobrą wiadomość, bowiem Jula rozpoczęła pracę nad kolejną, już trzecią płytą. Premiera zaplanowana jest na 2016 rok i choć Jula na razie nie zdradza szczegółów, my nie możemy się już doczekać!

  

7. Kolejnym projektem, którego podjęła się Jula, było podłożenie głosu pod Catty Noir w musicalu Monster High ”Boo York, Boo York”. Głos Julity można usłyszeć w piosenkach ”Boo York, Boo York”, ”Szukając Siebie”, ”Miłość burzą jest”, ”Miasto kocha mnie”, ”Ukraść show” oraz ”Sięgnij gwiazd”. W nagrywaniu wokalu, Juli pomagał jeden z najlepszych nauczycieli śpiewu w Polsce – Bartek Caboń. W związku z tym, Jula zagrała koncert promujący musical w warszawskiej Arkadii, wystąpiła w Dzień Dobry TVN oraz Halo Polonia z piosenką ”Szukając Siebie”, a także wzięła udział w nagraniu teledysku do piosenki ”Sięgnąć Gwiazd” z Julką, która została wyłoniona w konkursie.

    

   

    

8. 3 października, zaraz po koncercie w Ciechocinku, Jula udała się do Poznania, gdzie pod siedzibą WestPoint Business Centre czekali na Julę wierni fani. Zaraz po spotkaniu wokalistka udzieliła wywiadu dla Radio Young Stars.

  

9. 2015 przyniósł również to, na co od dawna czekaliśmy, bowiem mogliśmy usłyszeć kolędy w wykonaniu Juli. Wykonała ona ”Gdy Śliczna Panna” w białostockiej katedrze oraz ”W żłobie leży” w programie ”Masz wiadomość”.

      

10. Jula zaczęła rok charytatywnie i tak samo skończyła. 20 grudnia wzięła udział w gwiazdce fundacji One Day, a także mogliśmy ją obejrzeć w specjalnym odcinku Familiady, z którego wygrana szła na cele charytatywne.

    

11. 24  grudnia został wyemitowany odcinek z odwiedzinami o Juli, w którym opowiedziała o tym, dlaczego wybrała Łomżę, dowiedzieliśmy się jak Jula i Fabisz się poznali, a także mogliśmy zobaczyć przez kilka sekund, jak Jula tańczy :D Materiał można zobaczyć tutaj > KLIK.

12. 2015 rok upłynął również pod znakiem koncertów – Skarżysko-Kamienna, Środa Wielkopolska, Braniewo, Kietrz, Świdnik, Marklowice, Tomaszów Mazowiecki, Brodnica, Włocławek, Ciechocinek, Bielsko-Biała!

      

       

    

A co u nas? Rok 2015 przyniósł dla nas bardzo znaczącą zmianę,  bowiem 21 czerwca staliśmy się jedynym Oficjalnym Fanclubem Juli. Obchodziliśmy również, jako strona, swoje trzecie urodziny, podczas których Jula odwiedziła nas na naszym facebooku i odpowiadała na Wasze pytania!


Z tego miejsca chcielibyśmy Wam życzyć wiele pomyślności w nowym, 2016 roku. Dużo zdrowia, bo to najważniejsze, szczęścia, osobom uczącym się dobrych wyników, spełnienia marzeń oraz wielu spotkań z Julą!
~ OFC JULA

Skomentuj wpis© OFCJula.pl